Osiedle

W pierwszym (budynki A i B) i drugim (budynek C) etapach inwestycji, powstaną kameralne obiekty o wysokości odpowiednio 3 (bud. A i C)   i 4 (bud. B) pięter

Przy ul. Modlińskiej 39, inwestor FRONT Development zrealizuje zamknięte osiedle wielorodzinne, które stanie się nową wizytówką tej części dzielnicy.

 

W usytuowanym w pierzei ulicy Modlińskiej pięciokondygnacyjnym budynku B, znajdą się 44 mieszkania. Na parterze budynku B zaprojektowano także 3 lokale usługowe – mogące zapewnić mieszkańcom bezpośredni dostęp do usług pierwszej potrzeby.

W położonych w głębi osiedla bardziej kameralnych, czterokondygnacyjnym budynkach A i C, mieściło się będzie kolejno jedynie 19 i 20 lokali mieszkalnych.

W przygotowaniu są plany kolejnych, kameralnych budynków, projektowanych z poszanowaniem dla unikatowej jak na tą część Warszawy koncepcji osiedla domów wielorodzinnych o stonowanej intensywności zabudowy, ze skalą budynków w której człowiek czuje się komfortowo.

 

Dodatkową przestrzeń wszystkich mieszkań zapewnią przestronne, głębokie na 190 cm balkony. Balkony te, dla potrzeb izolacji akustycznej i cieplnej będą zamurowane cegłą ozdobną i przeszklone.

Dla wygody mieszkańców, na wszystkie kondygnacje dowiozą ich cichobieżne windy.

Czyniąc osiedle przystępnym i bezpiecznym dla starszych i młodszych mieszkańców, świadomie zminimalizowane ruch aut na jego dziedzińcu, kierując go z dróg dojazdowych bezpośrednio do zjazdów do hal garażowych. To tam – w  podziemiu budynków, przewidziano obszerne garażowe miejsca postojowe, jak i komórki lokatorskie, mogące stanowić tak potrzebną, dodatkową przestrzeń.

Przewidziano też parking zewnętrzny dla gości, który znajdował się będzie przed budynkiem B.

Biuro sprzedaży

ul. Modlińska 39, 03-199 Warszawa
(dzielnica Białołęka, osiedle Żerań)
na terenie inwestycji od strony ulicy Modlińskiej

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 18:00
Piątek - Sobota: 11:00 - 15:00

Kontakt z nami

Kamil Bednarek

Telefon: +48 500 260 436
E-mail: kamil.bednarek@wtkfinanse.pl

Jan Zwolak

Telefon: +48 790 809 603
E-mail: jan.zwolak@wtkfinanse.pl

Nasze kanały