Osiedle

W pierwszym etapie powstaną dwa budynki o numerach A i B o wysokości odpowiednio 3 i 4 pięter

Przy ul. Modlińskiej 39, inwestor FRONT Development zrealizuje zamknięte osiedle wielorodzinne, które stanie się nową wizytówką tej części dzielnicy.

W usytuowanym w pierzei ulicy Modlińskiej pięciokondygnacyjnym budynku B, znajdą się 44 mieszkania. Na parterze budynku B zaprojektowano także 3 lokale handlowo-usługowe – mogące zapewnić mieszkańcom bezpośredni dostęp do produktów i usług pierwszej potrzeby, jakie zaoferować mogą osiedlowy sklepik, piekarnia czy apteka.

W położonym w głębi osiedla bardziej kameralnym, czterokondygnacyjnym budynku A, mieściło się będzie jedynie 19 lokali mieszkalnych.

Dodatkową przestrzeń wszystkich mieszkań zapewnią przestronne, głębokie na 190 cm balkony. Balkony te, dla potrzeb izolacji akustycznej i cieplnej będą zamurowane cegłą ozdobną i przeszklone.

Dla wygody mieszkańców, na wszystkie kondygnacje dowiozą ich cichobieżne windy. W podziemiu budynków przewidziano obszerne, garażowe miejsca postojowe, jak i komórki lokatorskie, mogące stanowić tak potrzebną, dodatkową przestrzeń.

Przewidziano też parking zewnętrzny dla gości, który znajdował się będzie przed budynkiem B.

Biuro sprzedaży

Siedziba Warszawskiego Towarzystwa Kredytowego
ul. Zygmunta Słomińskiego 17, lokal 18 (V piętro) 00-195 Warszawa
(naprzeciwko centrum handlowego Arkadia)

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 18:00
Piątek - Sobota: 11:00 - 15:00

Kontakt z nami

Kamil Bednarek

Telefon: +48 500 260 436
E-mail: kamil.bednarek@wtkfinanse.pl

Jan Zwolak

Telefon: +48 790 809 603
E-mail: jan.zwolak@wtkfinanse.pl

Nasze kanały