Lokalizacja

Zamieszkaj na Żeraniu

Apartamenty Modlińska to nowe, komfortowe mieszkania na warszawskim Żeraniu. Mieszkania, które w formie zamkniętego osiedla wielorodzinnego, zrealizuje spółka deweloperska FRONT Development.

Kameralne 3 i 4 piętrowe budynki wielorodzinne zlokalizowane będą pod adresem Modlińska 39.

Dostęp do najpotrzebniejszych usług zapewni mieszkańcom bliskość marketu Lidl (ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych), stacji paliw BP, czy też restauracji McDonald’s. Na większe zakupy będzie się można wybrać do pobliskich Centrum Handlowego Auchan ,,Modlińska”, czy do ,,Galerii Północnej”.

 

Poprzez sąsiedztwo z jedną z ważniejszych miejskich arterii, osiedle będzie świetnie skomunikowane z najważniejszymi miejscami w stolicy. Z oddalonego o 350 metrów od osiedla przystanku autobusowego ,,Konwaliowa’’, odjeżdża 15 autobusów linii miejskich, w tym trzy linie nocne. Krótki przejazd (3 przystanki po drodze) autobusami o numerach 326 i 518 dzieli nas od stacji 1 linii metra – Metro Marymont, a do stacji 2 linii metra – Dworzec Wileński, odliczamy tylko 5 przystanków. Niedaleko jest też w końcu do pętli tramwajowej FSO Żerań.

Ze względu na lokalizację, mieszkania w Apartamentach Modlińska to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję. Kawalerki w tej lokalizacji idealnie nadają się pod wynajem, na przykład dla studentów pobliskich uczelni wyższych (między innymi Akademii Leona Koźmińskiego i Uczelni Techniczno-Handlowej).

Biuro sprzedaży

ul. Modlińska 39, 03-199 Warszawa
(dzielnica Białołęka, osiedle Żerań)
na terenie inwestycji od strony ulicy Modlińskiej

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 18:00
Piątek - Sobota: 11:00 - 15:00

Kontakt z nami

Kamil Bednarek

Telefon: +48 500 260 436
E-mail: kamil.bednarek@wtkfinanse.pl

Jan Zwolak

Telefon: +48 790 809 603
E-mail: jan.zwolak@wtkfinanse.pl

Nasze kanały